Boże Ciało 31.05.2018

W czwartek 31.05. uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze św. w naszym kościele : 7.30, 9.00, 10.30 i 18.30 (godz.18.00 nabożeństwo majowe). O godz. 11.30 w Rynku naszego miasta główna msza św. dla obu strzegomskich parafii z procesją wokół Rynku do 4 ołtarzy. Ołtarze przygotowują : Żywy Różaniec, Kamieniarze, Straż Pożarna i Służba Zdrowia. Dziewczynki do sypania kwiatków zapraszamy na próby w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 17.00 koło Bazylika – poprowadzą je S. Elżbietanki. Dzieci komunijne przyjdą w swoich strojach komunijnych i pójdą w procesji, Poczty sztandarowe poniosą w procesji sztandary i feretrony. W tym dniu prosimy o nieparkowanie samochodów w Rynku. Mieszkańców prosimy o dekoracje balkonów i okien. Do środy można przynosić kwiaty do dekoracji ołtarzy i płatki kwiatowe do sypania przez dzieci.