Wszystkich Świętych 2020

W sobotę 31 października i w poniedziałek 2 listopada o godzinie 10.00 na cmentarzu przy ul. Świdnickiej będzie możliwość poświęcenia nowych pomników nagrobnych. Proszę czekać ma księdza obok bramy głównej.
W niedzielę 1.11. uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. u nas w kościele: 7.30, 9.00, 10.30 i 12.00. Ze względu na stan epidemii w tym roku nie odbędą się Msze Święte na cmentarzach naszego miasta. Zachęcamy do udziału w Mszach Świętych w Kościele oraz aby odwiedziny grobów naszych bliskich zmarłych rozłożyć w tym roku na cały listopad. Z powodu pandemii przez cały listopad, a nie tylko w oktawie Wszystkich Świętych, można uzyskać odpust zupełny dla wiernych zmarłych.
W poniedziałek 2.11. - Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msza św. w naszym kościele o godz. 9.00 i 17.30.