Uroczystość Objawienia Pańskiego

W czwartek 6.01. uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. według porządku niedzielnego : godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.30. Na każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła, kredy i wody. Kadzidło i kreda będzie w woreczkach, a na wodę trzeba przynieść ze sobą naczynie. Ofiary z tego dnia przeznaczone są tradycyjnie na pomoc misjonarzom na całym świecie. Po Mszy św. o godz. 12.00 wyruszy z naszego kościoła Orszak Trzech Króli. Ze względu na obostrzenia, przejdziemy przez Rynek,     ul. Paderewskiego, Bankową i ul. Kościuszki wrócimy do Kościoła, gdzie Trzej Królowie złożą dary Jezusowi. W czasie Orszaku wspólnie będziemy śpiewać kolędy. Zapraszamy do uczestnictwa, szczególnie dzieci z rodzicami. Prosimy ojców i chłopców szkoły podstawowej o zabranie stroju rycerskiego w tygodniu po Mszach Świętych wieczornych z zakrystii.