Intencje mszalne 10.10.2021
- Szczegóły
- Opublikowano: wtorek, 12 październik 2021 15:33
- Odsłony: 703
NIEDZIELA – 10.10.2021 – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
godz. 7.30 + Jadwiga – 11 r. śm + mąż: + Władysław ++ rodzice MALESZKO
godz. 9.00 1) + Bernard CESZKIEL – 6 r. śm.
2) + Michał + Lucyna + Mikołaj + Helena + Kazimiera z rodziny WOLSKICH
+ Leonia + Władysława + Kazimierz + Ludwik z rodziny PODEDWORNYCH
godz. 10.30 1) + ks. Marek ŻMUDA
2) W intencji Remigiusza z okazji urodzin
3) + Bruno LASKE – 8 r. śm. ++ rodzice: + Janina +Zbigniew; + Tadeusz + Stanisław
godz. 12.00 1) W intencji członków Róży Rodzin o błogosławieństwo Boże i wzrost wiary
2) + Tadeusz JAKUBENKO – 10 gr.
godz. 18.30 1) ++ rodzice: + Janina + Marian NOWACCY ++ rodzice ++ rodzeństwo z obu stron
2) + Tadeusz BEDNARZ – 27 gr.
PONIEDZIAŁEK – 11.10.2021
godz. 7.30 + Tadeusz JAKUBENKO – 11 gr.
godz. 17.30 1) + Aniela SMYK – 30 r. śm. + jej mąż: + Franciszek ++ z rodziny SMYK i FIGURA
2) + Tadeusz BEDNARZ – 28 gr.
WTOREK – 12.10.2021
godz. 7.30 + Tadeusz BEDNARZ – 29 gr.
godz. 17.30 1) W intencji Amelii z okazji 5 rocznicy urodzin oraz Macieja z okazji 2 rocznicy urodzin
2) + Tadeusz JAKUBENKO – 12 gr.
ŚRODA – 13.10.2021
godz. 7.30 + Tadeusz JAKUBENKO – 13 gr.
godz. 17.30 1) + chrzestny: +Edward TOBIASZ
2) + Tadeusz BEDNARZ – 30 ostatnia Msza gregoriańska
CZWARTEK – 14.10.2021
godz. 7.30 + Franciszka KOŻUCHOWICZ – intencja od Kazimierza Ryska
godz. 17.30 1) Rez.
2) + Tadeusz JAKUBENKO – 14 gr..
PIĄTEK – 15.10.2021
godz. 7.30 + Tomasz + Barbara + Ewa – 30 rocznica tragicznej śmierci
godz. 17.30 1) ++ rodzice: + Stanisława (f) – 1 r. śm. + Władysław PRUS ++ z rodziny PRUS i BANAŚ
2) + Tadeusz JAKUBENKO – 15 gr.
SOBOTA – 16.10.2021
godz. 7.30 1) + Tadeusz JAKUBENKO – 16 gr.
2) + Anna KOLASA – 1 r. śm.
godz. 18.30 ZBIOROWA
NIEDZIELA – 17.10.2021 – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
godz. 7.30 1) + Ks. Marek – intencja od rodziny Jaruchiewicz i Wielgus
2) + Anna KUSZAJ – 7 r. śm. + Władysław KUSZAJ – 44 r. śm. + Stanisław KUSZAJ 13 r. śm.
++ rodzice z obu stron + Stefan + Franciszek
godz. 9.00 1) + Mirosław – 2 r. śm.
2) + Stanisław SZMUC ++ z rodziny SZMUC i INGLOT
godz. 10.30 1) + Walentyna MATYSZKIEWICZ – 25 r. śm. + Adam i + Anna SUSAT
+ Janina BOCHEŃSKA + Feliks ŚLIWA
2) + Anna KOŁODYŃSKA – NIEMAS – 2 r. śm.
godz. 12.00 1) rez.
2) + Tadeusz JAKUBENKO – 17 gr.
godz. 18.30 W intencji Korneli i Kordiana w 5 rocznicę urodzin