Ogłoszenia duszpasterskie 20.05.2018

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

 

Dzisiaj w naszej parafii uroczystość I Komunii św. na mszy św. o godz. 12.00. O godz. 17.00 dla dzieci majówka i rozdanie pamiątkowych obrazków. O godz. 18.00 nabożeństwo majowe dla wszystkich parafian. Przez cały tydzień zapraszamy dzieci do uczestnictwa w „Białym Tygodniu”, czyli będziemy przychodzić na godz. 17.00 i na mszę św. w strojach komunijnych.

W poniedziałek 21.05. II dzień „Zielonych Świąt”, święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 9.00 i 17.30.

W środę po mszy porannej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek 24.05. święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

W piątek 25.05. po mszy wieczornej spotkanie dzieci rocznicowych z klasy IV SP nr 2.

W sobotę 26.05. św. Filipa Nereusza, prezbitera. Międzynarodowy Dzień Matki. Po mszy porannej o godz. 9.00 spowiedź dla dzieci rocznicowych i ich rodzin. Zapraszamy też Jubilatów małżeńskich, którzy mają w niedzielę swoją uroczystość i wszystkich chętnych do skorzystania z łaski spowiedzi.

W przyszłą niedzielę 27.05. uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Na mszy św. o godz. 10.30 uroczystość Rocznicy I Komunii św. O godz. 12.00 uroczystość Jubileuszów Małżeńskich. Zapraszamy do przyjścia wszystkich zaproszonych listownie, ale również bez zaproszenia. Prosimy o potwierdzenie swojej obecności w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

W poprzednią niedzielę w ramach comiesięcznej zbiórki ofiar na prace remontowe w naszym kościele zebraliśmy sumę 2145 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Zapowiedzi przedślubne :

- Łukasz MYTYCH, zam. Osiek 66 i Magdalena ŁUKASIK, zam. Dźwigórz 2

W przyszłą niedzielę na terenie OSiR w Strzegomiu odbędzie się XXI Festyn Dziecięcy organizowany przez SP nr 2 i naszą parafię. Gwiazdą będzie piosenkarz Mieczysław

Szcześniak z zespołem. Wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych min. mecz Księża – Reszta Świata. Sponsorów prosimy o pomoc w formie gadżetów, nagród głównych lub przelewu. Zapraszamy do uczestnictwa.

Gazety : Gość Niedzielny, Niedziela (relacja z uroczystości 3 Maja w naszej parafii), Mały Gość Niedzielny (min. mistrzowski dodatek o zbliżającym się Mundialu 2018 w Rosji), Ola i Jaś, Miłujcie się