Ogłoszenia duszpasterskie 10.11.2019

XXXII Niedziela zwykła

Dzisiaj II niedziela miesiąca, Bóg zapłać za złożone ofiary na dalsze prace remontowe w naszym kościele. Dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku solidaryzujemy się z Sudanem Południowym, gdzie zginęło już 7 mln chrześcijan. Po mszach zbiórka ofiar do puszek na pomoc Kościołowi w Sudanie.

Nabożeństwa wypominkowe w tym tygodniu :

- 10 listopad (niedziela) – ul. Chopina, Różana i Agatowa

- 11 listopad (poniedziałek) – ul. Niecała, Kalcytowa, Granitowa, Jaśminowa, Fiołkowa, Mickiewicza, Wyspiańskiego, Staffa i Sikorskiego

- 12 listopad (wtorek) – ul. Ametystowa, Bazaltowa, Skalna, Kwarcowa, Kasztanowa, Klonowa, Bukowa i Dębowa

- 13 listopad (środa) – ul. Sosnowa, Cicha i Promenada

- 14 listopad (czwartek) – Graniczna, Wieśnica i Żółkiewka

- 15 listopad (piątek) – ulice spoza naszej parafii i bez adresu, dodane później

5. Jutro 11.11. Narodowe Święto Niepodległości, 101 rocznica Odzyskania Niepodległości, św. Marcina z Tours, biskupa. Msze św. w naszym kościele o godz. 9.00 i 17.30. Wieczorna msza w intencji Ojczyzny. O godz. 13.00 w Bazylice msza pod przewodnictwem Bpa I. Deca, ordynariusza świdnickiego.

6. We wtorek 12.11. św. Jozafata, biskupa i męczennika.

7. W środę 13.11. św. Pierwszych Męczenników Polskich. Po mszy porannej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

8. W sobotę 16.11. z racji 16 dnia miesiąca msza wieczorna o godz. 18.30 w intencjach zbiorowych z okazji wspomnienia MB Szkaplerznej Naszej Patronki. Intencje można zgłaszać w zakrystii lub przynieść ze sobą i wrzucić

9. Przypominamy o rekolekcjach diecezjalnych w Świebodzicach : 16.11.(sobota) – młodzież, 17.11.(sobota) - dorośli. Zachęcamy do zapisywania się u Ks. Rafała.

10. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar na Dom Opieki „Caritas” w Świdnicy, a młodzież naszej Szkoły Zawodowej zbierać będą na paczki mikołajowe dla dzieci z Domu Dziecka w Wałbrzychu. Prosimy o wsparcie tych inicjatyw.

11. Gazety : Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Miłujcie się