Ogłoszenia duszpasterskie 25.06.2017

XII Niedziela zwykła

1.Dzisiaj pierwsza niedziela wakacji. Dzieciom, które zakończyły rok szkolny i wszystkim parafianom życzymy dobrego odpoczynku. Dzisiaj o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę modlitewną naszej parafii. O 18.30 msza św. za członków grupy modlitewnej i ich rodzin.

2.W tym tygodniu :

- we wtorek 27.06. NMP Nieustającej Pomocy. Po mszy porannej o godz. 9.00 Nowenna do Matki Bożej (nie będzie Nowenny w środę)

- w środę 28.06. św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

- w czwartek 29.06. uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca z tego dnia przeznaczona jest na Stolicę Apostolską (tzw. Świętopietrze).

- w piątek 30.06. po mszy wieczornej o godz. 17.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

- w sobotę 1.07. rozpoczynamy wakacyjny plan mszy św. : w dni powszednie tylko 1 msza dziennie wieczorna (nie będzie w lipcu i sierpniu mszy o godz. 9.00). W niedzielę plan mszy bez zmian. W przyszłą niedzielę po sumie o godz. 12.00 zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca.

3.We wtorek 27.06. zapraszamy wszystkich członków naszej Rady Parafialnej i Rady Duszpasterskiej (katecheci, szafarze, prowadzący grupy parafialne) na spotkanie na plebanii o godz. 19.00.

4.Pielgrzymka do Wilna i Sokółki, 12 – 15.08.(4 dni), koszt : 280 zł + 90 Euro. Zapisy w zakrystii po mszy św. Można też zapisywać się na pielgrzymkę Radia Maryja do Częstochowy 9.07.(niedziela). Zapisy w Bazylice.

5.Decyzją Biskupa świdnickiego z dniem jutrzejszym 26.06. kończy pracę duszpasterską w naszej parafii Ks. Sebastian Bardas. Skierowany zostaje do parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Kłodzku. Dziękujemy Ks. Sebastianowi za ponad 5 letni pobyt wśród nas, za jego pracę w kościele, w szkołach których uczył i za wszelki ślad, który pozostawił a naszych sercach. Życzymy Mu owocnej pracy dla ludu Ziemi Kłodzkiej. W przyszłą niedzielę powitamy w naszej parafii Ks. Mateusza Kubusiaka, który pracował 3 lata w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Wałbrzychu (na Piaskowej Górze).

6.Gazety : Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Miłujcie się