Ogłoszenia duszpasterskie 16.07.2017

Uroczystość Matki Boskiej Szkaplerznej z Góry Karmel

1.Dzisiaj w naszej parafii uroczystość Odpustowa MB Szkaplerznej z Góry Karmel. O godz. 12.00 „suma parafialna”, której przewodniczyć będzie Bp Adam Bałabuch, biskup pomocniczy naszej świdnickiej diecezji. W tym roku też przeżywamy 20 – lecie powstania naszej parafii. Te dwie okoliczności dają okazję do świętowania. Zapraszamy na godz. 16.00 na podwórko plebanijne wszystkich parafian i mieszkańców Strzegomia. Będzie to okazja do zabawy i radości dla dzieci i dorosłych. Wszystko co będzie na tym Festynie jest dla nas bezpłatnie. Można się będzie częstować zupą, kiełbaską, kaszanką, chlebem ze smalcem, pierogami, napojami, słodyczami, lodami i wszystkim co tam się znajdzie. Wszystko jest darmowe za jedyne „Bóg zapłać”. Prosimy tylko o to by pamiętać o innych i dać wszystkim skorzystać z tych dobroci.

2.W tym tygodniu :

- w środę 19.07. po mszy o godz. 17.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

- w czwartek 20.07. Bł. Czesława , prezbitera, Patrona Wrocławia

- w piątek 21.07. po mszy o godz.17.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego

- w sobotę 22.07. święto św. Marii Magdaleny

3.W poprzednią niedzielę w ramach comiesięcznej zbiórki ofiar na prace remontowe zebraliśmy sumę 2315 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

4.Zapowiedzi przedślubne :

- Marcin SOKOŁOWSKI, zam. S-m, ul. Dębowa 24 i Anna BIERNACKA, zam. Świdnica

- Bartosz OLECH, zam. S-m, ul. Cicha 7/3 i Martyna SKÓRA, zam. S-m, ul. Kościuszki 47 B

5.Gazety : Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Miłujcie się