Ogłoszenia duszpasterskie 23.07.2017

XVI Niedziela zwykła

1.Dzisiaj przypada 7 rocznica śmierci Ks. Prałata St. Siwca. O godz. 10.30 msza św. w jego intencji od rodziny i przyjaciół.

2.W tym tygodniu :

- w poniedziałek św. Kingi, dziewicy

- we wtorek 25.07. święto św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa, Patrona kierowców. Od godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Grupy Modlitewnej w naszej parafii. O godz. 17.30 msza św. na którą zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych parafian. Po mszy błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów na podwórku plebani.

- w środę 26.07. św. Anny i Joachima, rodziców NMP. Po mszy Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

- w piątek po mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego

- w sobotę 29.07. św. Marty

3.Przypominamy, że w czasie wakacji w dni powszednie msza św. jest tylko wieczorem o 17.30 (sobota 18.30). W niedziele msze według porządku : 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.30. Okazja do spowiedzi w dni powszednie 15 minut przed mszą. Różaniec odmawiany jest wspólnie w kościele pół godziny przed mszą. Kancelaria parafialna jest czynna dwa razy w tygodniu : w poniedziałek i piątek od 15.00 do 17.00. Sakrament chrztu udzielany jest zasadniczo dwa razy w miesiącu : w II i IV niedzielę miesiąca na mszy św. o godz. 12.00. W czasie wakacji niema odwiedzin chorych z racji I piątku, ale w razie potrzeby można poprosić Księdza o przyjście z Komunia św. i namaszczeniem chorych.

4.Gazety : Gość Niedzielny (relacja z nadania tytułu Honorowego Obywatela Strzegomia Ks. Proboszczowi), Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Miłujcie się