Ogłoszenia duszpasterskie 6.08.2017

Święto Przemienienia Pańskiego

 

1.Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie o godz. 12.00 zmiana tajemnic w kołach wspólnoty Żywego Różańca.

2.W tym tygodniu :

- we wtorek 8.08. św. Dominika, prezbitera

- w środę 9.08. św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, Patronki

Europy. Po mszy Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

- w czwartek 10.08. święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

- w piątek 11.08. św. Klary, dziewicy. Po mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego

- w przyszłą niedzielę 13.08. II niedziela miesiąca – zbiórka ofiar na dalsze prace remontowe w naszym kościele. Możemy je składać w kopertach na tacę lub poprzez przelew na konto parafialne. Zbieramy na dalsze prace przy renowacji empor balkonowych w kościele, na dokończenie prac przy organach i na nowe konfesjonały. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za włączanie się w finansowanie inwestycji w naszej parafii

3.W uroczystość Wniebowzięcia NMP 15.08. (wtorek) tradycyjnie o godz. 15.00 msza św. w Żółkiewce przy krzyżu dla mieszkańców tej wioski i wszystkich z nią związanych. Zapraszamy. Również w tym dniu o godz. 19.15 w naszym kościele VII Koncert Maryjny – Józef Kuźma i Przyjaciele. Zapraszamy na ten wieczór pieśni o Matce Bożej.

4.Zapowiedzi przedślubne :

- Michał KOPER, S-m, Kochanow. 41/3 i Agnieszka ZAWILIŃSKA, Pietrzyków k/Dobromierza

- Szymon NAZIMEK, zam. Smolec k/Wrocławia i Renata TARKA, zam. S-m, Ametystowa 1

- Krzysztof JACHEĆ, zam. S-m, Św. Jana 1/1 i Małgorzata WRONA, zam. Dębica k/Rzeszowa

5.Gazety : Gość Niedzielny, Niedziela (relacja z uroczystości XX – lecia naszej parafii), Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Miłujcie się, L’osservatore Romano