Ogłoszenia duszpasterskie 17.09.2017

XXIV Niedziela zwykła

1.Dzisiaj po każdej mszy św. zbiórka ofiar na Radio Rodzina, które nadawane jest z Wrocławia dla mieszkańców diecezji wrocławskiej i świdnickiej.

2.W tym tygodniu :

- jutro 18.09. święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, Patrona Polskich Dzieci i Młodzieży. Na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie na plebani członków Rady Duszpasterskiej : Księża, Katecheci, Szafarze Eucharystii, Organista, prowadzący scholę parafialną, Zakrystianka

- w środę 20.09. św. Andrzeja Kim Taegona i Towarzyszy. Po mszy o godz. 9.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

- w czwartek 21.09. święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, patrona naszego wikariusza Ks. Mateusza. Msza św. za Solenizanta będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 12.00.

- w piątek po mszy św. wieczornej o godz. 17.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego

- w sobotę 23.09. św. O.Pio z Pietrelciny

3.W poprzednią niedzielę w ramach comiesięcznej zbiórki ofiar na dalsze prace remontowe w naszym kościele zebraliśmy sumę 2770 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

4.Świetlica Opiekuńczo-Wychowawcza „Karmelek”, która działa po sąsiedzku w klasztorze zaprasza dzieci i młodzież od wtorku do piątku w godz. 14.00 – 18.00. Możesz przyjemnie spędzić czas i uczestniczyć w ciekawych zajęciach wraz z kolegami. Zapraszamy.

5.Gazety : Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Miłujcie się