Ogłoszenia duszpasterskie 26.11.2017

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1.Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego. Dzisiaj uczniowie Zespołu Szkół i Harcerze ZHR zbierają przed kościołem na paczki z racji św. Mikołaja.

2.W tym tygodniu :

- w środę po mszy porannej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

- w czwartek 30.11. święto św. Andrzeja Apostoła

- w piątek 1.12. z racji I piątku miesiąca odwiedziny chorych przed południem. Od godz. 16.30 okazja do spowiedzi. O godz. 17.00 nabożeństwo ku czci NSPJ i Koronka do Miłosierdzia Bożego. O godz. 17.30 msza pierwszo piątkowa.

- w przyszłą niedzielę rozpocznie się czas Adwentu. Na mszy św. o godz. 12.00 modlić się będziemy w intencji skalników, kamieniarzy i za całą branżę kamieniarską z okazji dnia św. Barbary Patronki Górników i Skalników. Po sumie w przyszłą niedzielę zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca.

3.Dzisiaj poświęcamy opłatki, które tradycyjnie będą rozniesione do naszych domów. Zachęcamy do pomocy przy roznoszeniu opłatków. Możemy zgłaszać się w zakrystii lub u Ks. Proboszcza. Osoby upoważnione pisemnie będą zapisywać ofiary do zeszytu i prosimy o potwierdzenie swoim podpisem złożonej ofiary. Ofiary składane przy okazji przyjęcia opłatka przeznaczone będą na ogrzewanie kościoła i domu parafialnego.

4.Gazety : Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Miłujcie się, kalendarze parafialne po 5 zł.