Ogłoszenia duszpasterskie 22.04.2018

IV Niedziela wielkanocna

Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza – rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Dzisiaj po mszy św. do puszek zbiórka ofiar na utrzymanie WSD w Świdnicy.

W poniedziałek 23.04. uroczystość św. Wojciecha, Głównego Patrona Polski. Msze św. o godz. 9.00 i 17.30.

W środę 25.04. święto św. Marka Ewangelisty. Po mszy porannej o godz. 9.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek o godz. 16.00 próba dzieci komunijnych z klas III, przygotowująca na dobre przeżycie sakramentu I Komunii św., który będzie udzielony dzieciom 20 maja o godz. 12.00.

W piątek po mszy wieczornej o godz. 17.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W sobotę 28.04. odbędzie się po raz XIV Turniej Ministrantów Diecezji Świdnickiej organizowany min. przez naszą parafię. Rozpoczęcie Turnieju mszą św. o godz. 9.00 w naszej parafii. Następnie na obiektach OSiR w Strzegomiu zawody sportowe. Nasi ministranci wystąpią w grupie starszych ministrantów i liczymy, że treningi z nowym trenerem Ks. Mateuszem przyniosą efekt w postaci zdobytego pucharu. Zapraszamy do kibicowania.

Zapowiedzi przedślubne :

- Kacper JANKOWIAK, zam. Wrocław i Aleksandra FLORCZAK, S-m, ul. Kwarcowa 7

Gazety : Niedziela, Gość Niedzielny (bezpłatny dodatek – adhortacja papieża Franciszka „Gaudete et exultate” o świętości w świecie współczesnym), Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś. Miłujcie się