Ogłoszenia duszpasterskie 6.05.2018

VI Niedziela Wielkanocna

Dzisiaj I niedziela miesiąca – po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie o godz. 12.00 zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca.

We wtorek 8.05. uroczystość św. Stanisława, bpa i męcz., Głównego Patrona Polski i Diecezji świdnickiej. Msze św. o godz. 9.00 i 17.30.W środę po mszy porannej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W piątek po mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W przyszłą niedzielę z racji II niedzieli miesiąca zbiórka ofiar na dalsze prace remontowe w naszym kościele. Koperty z nadrukiem do zabrania dzisiaj przy każdym wyjściu z kościoła. W tych kopertach lub przez konto parafialne możemy złożyć naszą ofiarę na ten cel. Trwają prace przy wystroju wnętrza świątyni, przy organach, powstają 3 nowe konfesjonały. Prosimy o wsparcie tych naszych inwestycji.

Miesiąc maj to tradycyjnie czas I Komunii i Rocznicy I Komunii. Dzieci komunijne mają w tym tygodniu próbę w poniedziałek po mszy wieczornej, natomiast we wtorek 8.05. o godzinie 16.00 spotkanie dzieci i rodziców rocznicowych (dzieci IV klasy Szkoły Podstawowej nr 2).

W tym miesiącu chcemy zaprosić małżonków mających jubileusze i okrągłe rocznice zawarcia ślubu na wspólne świętowanie. Będzie to niedziela 27.05. o godz. 12.00. W tym tygodniu zostaną rozesłane zaproszenia na tę uroczystość. Prosimy o potwierdzenie swojej obecności na tej mszy. Można to uczynić w zakrystii po mszy lub w kancelarii parafialnej.

Gazety : Gość Niedzielny ( min. o najsmutniejszym wyroku ostatnich lat i o bezbronnym dziecku Alfim, którego historia zjednoczyła w modlitwie ludzi na całym świecie), Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Miłujcie się