Ogłoszenia duszpasterskie 23.09.2018

XXV Niedziela zwykła

Dzisiaj na mszy św. o godz. 10.30 modlić się będziemy w intencji Ks. Mateusza Kubusiaka z okazji jego imienin.

W środę po mszy porannej o godz. 9.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek 27.09. św. Wincentego a Paulo, prezbitera.

W piątek 28.09. św. Wacława, męczennika. Po mszy wieczornej o 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W sobotę 29.09. święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Msze św. o godz. 9.00 i 18.30.

W przyszłą niedzielę 30 września spotkanie organizacyjne rodziców dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii św. Spotkanie będzie po mszy o godz. 10.30.

Zapraszamy na Festyn Rodzinny „Światło i Dźwięk”, który odbędzie się w sobotę 29.09. o godz. 18.00 w Parku Miejskim. Liczne atrakcje dla dzieci, konkursy z nagrodami, zjeżdżalnia, ogniste show, pokaz sztucznych ogni, kiełbaski z grilla.

Gazety : Gość Niedzielny (w nim min. Dlaczego koniecznie trzeba się modlić za kapłanów oraz obrazek z tekstem modlitwy za księży), Niedziela, Mały Gość Niedzielny (bezpłatny dodatek kolorowy różaniec na rękę), Ola i Jaś, Miłujcie się, L’osservatore Romano