Ogłoszenia duszpasterskie 21.10.2018

XXIX niedziela zwykła

 

Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Misyjny. Po każdej mszy św. do puszek zbiórka ofiar na Papieskie Dzieła Misyjna.

Jutro 22.10. św. Jana Pawła II, papieża. Msze św. o godz. 9.00 i 17.30.

We wtorek o godz. 19.00 zebranie naszej Rady Parafialnej na plebani. Wszystkich członków zapraszamy na to spotkania.

W środę po mszy porannej o godz. 9.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego po mszy wieczornej.

Zapraszamy na Akcję Krwiodawstwa, która odbędzie się we wtorek 23.10. w godz. 9.00 – 13.00 w salce w naszym Domu Parafialnym. Podaruj życie i oddaj krew.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.30 dodatkowa msza św. dla rodziców dzieci i młodzieży, którzy w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św. i sakramentu bierzmowania. Zapraszamy rodziców dzieci klas III Szkoły Podstawowej nr 2 oraz klas VIII SP nr 2 i klas III oddziału gimnazjalnego przy SP nr 2. W tym roku do bierzmowania przystąpią 2 roczniki klasy VIII i III Gimnazjum, razem ok. 180 osób.

W poprzednia niedzielę w ramach comiesięcznej zbiórki ofiar na prace remontowe zebraliśmy sumę : 5 770 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Gazety : Gość Niedzielny (min. Dlaczego wielu przyjmuje Komunię św. w stanie grzechu ciężkiego i co oznacza przyjąć ją niegodziwie ?), Niedziela (bezpłatny dodatek : film CD o II wojnie światowej), Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Miłujcie się, L’osservatore Romano

- kartki wypominkowe do zabrania przy każdym wyjściu z kościoła. Wypominki wypełnione imionami naszych zmarłych wrzucamy do puszki przed ołtarzem.