Ogłoszenia duszpasterskie 18.11.2018

XXXIII Niedziela zwykła

Dzisiaj po każdej mszy św. do puszek zbiórka ofiar na pomoc młodzieży naszej diecezji, która wyjeżdża na spotkanie młodych z Ojcem św., w Panamie w styczniu przyszłego roku. Również dzisiaj młodzież Zespołu Szkół kwestuje przy kościele na rzecz akcji Św. Mikołaj dla podopiecznych Domu Dziecka „Salvator” w Wałbrzychu. Prosimy o wsparcie tych inicjatyw młodzieży naszej parafii i miasta.

We wtorek 20.11. św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.

W środę 21.11. Ofiarowanie NMP, po mszy porannej o godz. 9.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek 22.11. św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, Patronki muzyki i śpiewu kościelnego. Dzień modlitwy za organistów i schole parafialne.

W piątek po mszy wieczornej o godz. 17.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, zakończenie roku liturgicznego. Za dwa tygodnie rozpocznie się Adwent.

W poprzednią niedzielę zebraliśmy na dalsze prace remontowe sumę : 5 730 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

We wtorek 20.11. po mszy św. wieczornej o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania : kl. VIII i III gimnazjalna.

Przypominamy, że msze św. w dni powszednie są o godz. 9.00 i 17.30 (sobota godz. 9.00 i 18.30). Okazja do spowiedzi kwadrans przed mszą w dni powszednie. Codzienny różaniec jest odmawiany w kościele o godz. 8.30. Kancelaria parafialna czynna jest dwa razy w tygodniu : poniedziałek i piątek w godz. 15.00 – 17.00.

Gazety : Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Miłujcie się, L’osservatore Romano, gazety o tematyce misyjnej

Kalendarze parafialne na 2019 rok – 5 zł.