Ogłoszenia duszpasterskie 25.11.2018

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po każdej mszy św. do puszek zbiórka ofiar na budujące się nowe kościoły w diecezji świdnickiej.
2. Dzisiaj po każdej mszy św. poświęcenie opłatków, które będą roznoszone do naszych domów. Od jutra chcemy rozpocząć roznoszenie opłatków. Prosimy chętnych, którzy chcieliby pomóc  o zgłaszanie się do Ks. Proboszcza. Osoby wysłane będą mieć upoważnienie z parafii do tej posługi. Prosimy, aby wpisać się do zeszytu i potwierdzić swoim podpisem wielkość ofiary przez nas składanej. To potrzebne jest tym roznoszącym do rozliczenia się z zebranych ofiar. Ofiary z opłatków przeznaczamy jak co roku na ogrzewanie kościoła i Domu Parafialnego. Opłatki będą też do nabycia zawsze w zakrystii po każdej mszy św.
3. W środę po mszy porannej o 9.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
4. W czwartek 30.11. święto św. Andrzeja Apostoła.
5. W przyszłą niedzielę  2.12.  z racji I niedzieli miesiąca po sumie o godz. 12.00 zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca.
6. W przyszłą niedzielę Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej w Strzegomiu będzie pod kościołem kwestować na paczki św. Mikołaja dla ubogich dzieci gminy Strzegom.
7. Gazety : Gość Niedzielny (bezpłatny dodatek kalendarz ścienny na 2019 rok), Niedziela, Mały Gość Niedzielny (lampion na tegoroczne Roraty), Ola i Jaś, Miłujcie się, L’osservatore Romano, gazety misyjne, kalendarze parafialne (5 zł)