Ogłoszenia duszpasterskie 7.07.2019

XIV Niedziela zwykła

Dzisiaj I niedziela miesiąca po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie o godz. 12.00 zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca.

W poniedziałek 8.07. Kościół wspomina św. Jana z Dukli, prezbitera.

W środę po mszy Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek 11.07. święto św. Benedykta, opata. Patrona Europy.

W piątek 12.07. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika. Po mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W sobotę 13.07. św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

W przyszłą niedzielę z racji II niedzieli miesiąca zbiórka ofiar na dalsze prace remontowe w naszym kościele. Dzisiaj możemy zabrać koperty z nadrukiem parafialnym wystawione przy każdym wyjściu z kościoła. W tych kopertach albo przez konto parafialne możemy złożyć naszą ofiarę na ten cel. Zbieramy na dokończenie prac na II piętrze, stacje Drogi Krzyżowej i figurę MB Szkaplerznej w prezbiterium.

16 lipca nasza parafia przeżywać będzie doroczną uroczystość Odpustu parafialnego MB Szkaplerznej z Góry Karmel. Chcemy się do tej uroczystości przygotować przez udział w Nowennie przed Odpustem. Rozpoczniemy ją dzisiaj na każdej mszy w czasie adoracji.

Zapraszamy wszystkich czcicieli Szkaplerza do uczestnictwa w tej Nowennie. Kto chciałby nabyć szkaplerz płócienny lub medalik szkaplerzny zapraszamy po mszy do zakrystii. Szkaplerze i medaliki będą poświęcone w czasie mszy odpustowej.

Zapowiedzi przedślubne :

- Wojciech POPIELAS, parafia tutejsza i Dominika KUBACKA, parafia tutejsza

Gazety : Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Miłujcie się