Ogłoszenia duszpasterskie 21.07.2019

XVI Niedziela zwykła

Dzisiaj na sumie o godz. 12.00 modlić się będziemy za + Ks. Prałata Stanisława SIWCA, długoletniego proboszcza parafii strzegomskiej. To już 9 rocznica jego śmierci.

W tym tygodniu :

- w poniedziałek 22.07. święto św. Marii Magdaleny

- we wtorek 23.07. święto św. Brygidy, zakonnicy i Patronki Europy

- w środę 24.07. św. Kingi, dziewicy. Po mszy Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

- w czwartek 25.07. święto św. Jakuba, Apostoła. W tym dniu wspominamy również św. Krzysztofa, Patrona Kierowców. Zapraszamy do uczestnictwa we mszy św. o godz. 17.30. Po mszy poświęcenie pojazdów mechanicznych, które prosimy ustawić na podwórku plebanijnym, wzdłuż ulicy Kościuszki i na placu przy garażach za kościołem.

- w piątek 26.07. św. Anny i Joachima, rodziców NMP. Po mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W poprzednią niedzielę zebraliśmy sumę 4 780 zł. w ramach comiesięcznej zbiórki na remont kościoła. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Zapowiedzi przedślubne :

- Konrad KRUK, par. św. Piotra i Pawła S - m i Aleksandra DOLECKA, par. tutejsza

Przypominamy, że w czasie wakacji msze św. w niedziele bez zmian : 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.30. W dni powszednie jest tylko jedna msza o godz. 17.30 (sobota 18.30) – nie ma mszy o godz. 9.00. Różaniec odmawiany jest wspólnie w kościele pół godziny przed mszą. Kancelaria parafialna czynna jest dwa razy w tygodniu : poniedziałek i piątek w godzinach 15.00 – 17.00. Okazja do spowiedzi codziennie w dni powszednie 15 minut przed mszą.

Gazety : Gość Niedzielny ( min. Jak walczyć z rozproszeniami podczas modlitwy ?), Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Miłujcie się, L’osservatore Romano