Ogłoszenia duszpasterskie 25.08.2019

XXI Niedziela zwykła

W tym tygodniu przeżywać będziemy :

- w poniedziałek 26.08. uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza św. o godz. 17.30. Na zakończenie mszy odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu Polskiego.

- we wtorek 27.08. św. Moniki

- w środę 28.08. św. Augustyna, bpa i dK syna św. Moniki. Po mszy Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

- w czwartek 29.08. Męczeństwo św. Jana Chrzciciela

- w piątek 30.08. po mszy św. o godz. 17.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego

- w przyszłą niedzielę 1.09. po sumie o godz. 12.00 zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca w naszej parafii.

Rozpoczynamy ostatni tydzień wakacji. W przyszłą niedzielę ogłosimy program rozpoczęcia roku szkolnego.

Dzieci i młodzież zapraszamy do spowiedzi przed nowym rokiem szkolnym : codziennie w dni powszednie 15 minut przed mszą o godz. 17.30 (sobota 18.30).

W poniedziałek 26.08. odbędzie się tradycyjny festyn na ul. Sosnowej. Atrakcje to zamki dmuchane, Big Ballers, a także gry, zabawy i balony. Wstęp za dziecięcy uśmiech.

We wtorek 27.08. zapraszamy na akcję krwiodawstwa w naszej salce parafialnej w godzinach 9.00 – 13.00. Wszystkich chętnych do podzielenia się darem życia zapraszamy.

Dolnośląskie Stowarzyszenie Transport i Ekologia w Strzegomiu zaprasza na festyn transportowy w sobotę 31.08. od godz. 14.00 do 18 na parkingu OSiR przy ul. Mickiewicza. Przy muzyce „na żywo” będzie można zobaczyć najnowsze samochody ciężarowe, symulator dachowania, gry, zabawy. Piknik jest bezalkoholowy i bezpłatny.

Gazety : Gość Niedzielny ( min. o naciskach na sumienie kapłanów i uderzenie w istotę sakramentu spowiedzi), Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Miłujcie się