Ogłoszenia duszpasterskie 6.10.2019

XXVII Niedziela zwykła

6 października 2019 r.

Dzisiaj I niedziela miesiąca po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Sumie o godz. 12.00 zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca.

Jutro 7.10. NMP Różańcowej. Msze św. w naszym kościele o 9.00 i 17.30. Różaniec odmawiamy wspólnie w kościele 2 razy dziennie : o 8.30 i o 17.00. Zapraszamy do uczestnictwa wszystkie dzieci, nie tylko przygotowujące się do I Komunii.

W środę po mszy porannej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w piątek po mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W przyszłą niedzielę z racji II niedzieli miesiąca tradycyjna, comiesięczna zbiórka ofiar na dalsze prace remontowe w naszym kościele. Koperty z nadrukiem są do zabrania dzisiaj przy każdym wyjściu z kościoła. W tych kopertach lub korzystając z konta parafialnego możemy złożyć naszą ofiarę na ten cel. Trwa remont II piętra : podesty, ławki, barierki. Powstają następne stacje Drogi Krzyżowej (brakuje już tylko trzech) i figury Matki Bożej Szkaplerznej i św. Józefa, które będą w prezbiterium. Pozostaje nam jeszcze spłacenie konfesjonałów i prospektu organowego. Prosimy naszych parafian o wsparcie tych inwestycji.

W przyszłą niedzielę 13.10. nasza schola dziecięca rozprowadzać będzie ciasto. Zebrane ofiary pomogą im w ich działalności. Prosimy również osoby chętne do upieczenia ciast o przyniesienie ich w sobotę na plebanię.

Strzegomska Wspólnota Odnowy w Duchu Św. serdecznie zaprasza do wspólnej formacji w ramach 10 – cio tygodniowego Seminarium Odnowy Wiary. Spotkania odbywać się będą w każdy wtorek od 15.10. do 17.12. w Bazylice strzegomskiej. Rozpoczęcie spotkania mszą św., po niej tematyczna konferencja, modlitwa i grupy dzielenia. Celem Seminarium jest odnowienie wiary przez nawiązanie głębokiej relacji z Panem Bogiem i zawierzenie Mu swojego całego życia. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej duchowej przygodzie.

Gazety : Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Miłujcie się