Ogłoszenia duszpasterskie 8.03.2020

II Niedziela Wielkiego Postu

Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę Wielkiego Postu. Bóg zapłać za złożone ofiary na dalsze prace remontowe w naszej parafii. Dzisiaj również tzw. niedziela „ Ad Gentes”. Pomóżmy misjonarkom i misjonarzom przekazując ofiary do puszek, aby wspomóc materialne polskich misjonarzy w krajach misyjnych.

Dzisiaj o godz. 18.00 nabożeństwo Gorzkich Żali. W czasie tego nabożeństwa jest zbierana taca na kwiaty do Bożego Grobu.

Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Droga Krzyżowa o godz. 9.30 (po mszy o godz. 9.00) i o 17.00.

W piątek 13 marca przeżywać będziemy 7 rocznicę wyboru Papieża Franciszka. Pamiętajmy w modlitwie o Ojcu Świętym.

Zapisani na pielgrzymkę do Lwowa są zaproszenie na spotkanie organizacyjne w dniu 15.03.2020 r. (niedziela) na godzinę 17.00 w salce na plebanii. Prosimy przynieść ze sobą zaliczkę 300 złotych.

Gazety : Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Miłujcie się