Ogłoszenia duszpasterskie 15.03.2020

III Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiaj o godz. 18.00 nabożeństwo Gorzkich Żali, na której zbierana jest taca na kwiaty do Bożego Grobu. Na ten cel można również wrzucić naszą ofiarę do skarbonki przy filarze w głównym wyjściu z kościoła. Dzisiaj po każdej mszy św. śpiew Suplikacji o oddalenie epidemii koronawirusa w całym świecie. Dzisiejsze spotkanie dla wyjeżdżających do Lwowa odwołane.

W czwartek 19 marca uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze św. o godz. 9.00 i 17.30.

W piątek Droga Krzyżowa : po mszy porannej o godz. 9.00 (9.30) i o godz. 17.00.

Gazety : Gość Niedzielny (dodatek : rachunek sumienia, który pomoże dobrze przygotować się do spowiedzi wielkopostnej), Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Miłujcie się.

Przy wyjściu z kościoła wystawione są ulotki Strzegomskiego Centrum Medyczno Diagnostycznego informujące o sposobie postępowania w czasie epidemii.