Ogłoszenia duszpasterskie 12.04.2020

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Dzisiaj msze św. w naszym kościele : 9.00 (nie ma mszy o 7.30), 10.30, 12.00 (chrzty) i 18.30.

Jutro Poniedziałek Wielkanocny msze św. według porządku niedzielnego : 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.30. Taca z tego dnia przeznaczona jest na utrzymanie uczelni katolickich w Polsce.

W przyszłą niedzielę uroczystość Miłosierdzia Bożego, święto Caritasu.

Wielkanoc ma swoją Oktawę, czyli przez 8 dni obchodzimy jedno wielkie święto. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Zapraszamy do codziennej obecności na mszy św. i przyjmowania Komunii św.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w dobrym przeżyciu Triduum Paschalnego. Księżom, szafarzom, ministrantom, organiście, zakrystiance. Dziękujemy za życzenia w dniu kapłańskim, za modlitwę i adorację Najświętszego Sakramentu. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Gazety : Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny

Składamy serdeczne życzenia naszym parafianom i gościom : Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarza nas potrzebnymi łaskami. Chrystus Zmartwychwstał !