Ogłoszenia duszpasterskie 19.04.2020

II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

W środę po mszy porannej o godz. 9.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek 23.04. uroczystość św. Wojciecha, bpa i męcz., Głównego Patrona Polski. Msze św. tak jak codziennie w dni powszednie : 9.00 i 17.30.

W piątek po mszy wieczornej o godz. 17.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W sobotę 25.04. święto św. Marka Ewangelisty. Zachęcamy do modlitwy w intencji Ks. Proboszcza z okazji imienin.

Od jutra 20.04. następuje zmiana w ilości osób uczestniczących w nabożeństwach liturgicznych z racji panującej epidemii koronowirusa. W mszach św. może uczestniczyć 1 osoba na 15 m kw powierzchni kościoła. Nasz kościół liczy sobie ok. 1500 m kw. wraz z chórami. Stąd też może jednocześnie uczestniczyć 100 osób (50 na parterze i po 25 na I i II piętrze). Oczywiście zachowujemy odstęp 2 metrów od siebie. Zapraszamy do przyjścia szczególnie tych, którzy już dawno nie byli w kościele. Nie bójmy się wystarczy miejsca dla wszystkich.