Ogłoszenia duszpasterskie 10.05.2020

V Niedziela Wielkanocna

Dzisiaj II niedziela miesiąca. Bóg zapłać za złożone ofiary na dalsze prace remontowe w naszym kościele. Dzisiaj o godz. 18.00 nabożeństwo majowe.

W środę 13.05. po mszy porannej o godz. 9.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek 14.05 – święto świętego Macieja Apostoła

W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego na majówce o godz. 17.00.

W sobotę 16.05. święto św. Andrzeja Boboli prez. i męcz. Patrona Polski. Jest to również dzień modlitw za wstawiennictwem naszej Patronki MB Szkaplerznej. Zapraszamy na mszę wieczorną o godz. 18.30, która będzie mszą zbiorową w różnych naszych intencjach.

Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.00 (sobota i niedziela o godz. 18.00).

Ze względu na trwająca pandemię i ograniczenie w liczbie uczestniczących na Mszy Świętej I Komunia Święta została przeniesiona na 13 września br, data rocznicy I Komunii Świętej zostanie ustalona i podana w najbliższym czasie. W tym roku również nie odbędzie się zaplanowana na 31 maja Msza Święta w intencji małżeństw przeżywających okrągłą rocznicę ślubu. O ewentualnej dacie poinformujemy.

Gazety : Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się