Ogłoszenia duszpasterskie 15.11.2020

XXXIII Niedziela zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj Światowy Dzień Ubogich a także wizytację kanoniczną naszej parafii przez JE ks. Bp Marka Mendyka.
2. We wtorek Wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej - święto patronalne Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety, modlić się będziemy  za nasze Siostry posługujące w naszym mieście
3. W środę 18.11. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. Po mszy porannej o godz. 9.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
4. W piątek 20.11. św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera. Po wieczornej Mszy Świętek Koronka do Bożego miłosierdzia.
5. W sobotę 21.11. Ofiarowania NMP.
6. Za tydzień w niedzielę 24.11. ostatnia niedziela roku liturgicznego – uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na budowę nowych kościołów w diecezji świdnickiej.
7. W poprzednią niedzielę zbieraliśmy ofiary na prace remontowe w naszym kościele. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom również tym, którzy czynią to przez przelew na konto parafialne.
8. Ze względu na trwające obostrzenia kancelaria parafialna jest nieczynna do odwołania. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się telefonicznie lub bezpośrednio po Mszach Św.
9. Pragniemy przypomnieć i prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego, które obowiązują nas podczas przebywania w kościele (zarówno podczas Mszy Świętej jak i nabożeństw). Prosimy zakładać maseczki,  dezynfekować ręce oraz zachowywać stosowny odstęp. Prosimy również zajmować miejsca na balkonach.
10.  Do nabycia są Kalendarze diecezjalne na 2021 rok w cenie 20 zł.
11.  Sprzedaż prasy katolickiej w dalszym ciągu wstrzymana.