Ogłoszenia duszpasterskie 10.01.2021

Niedziela Chrztu Pańskiego

Dzisiaj II niedziela miesiąca – Bóg zapłać za złożone ofiary na remonty w naszej parafii.

Od jutra pragniemy zapraszać wszystkich parafian z poszczególnych ulic, na Eucharystię, która będzie odprawiana za rodziny naszej parafii z racji wizyt kolędowych, które nie mogą się odbyć w tradycyjny sposób. Prosimy, aby rodziny przychodzące na Msze Święte przyniosły ze sobą wodę we własnych naczyniach którą poświęcicie swoje domy. W czasie tych Mszy Świętych tak jak było zapowiadane, skierowane będzie okolicznościowe Słowo Boże i udzielone wszystkim rodzinom błogosławieństwo.

Plan wspólnej modlitwy na Mszy Świętej wieczornej jest następujący:

- 11.01. – poniedziałek – ul. Kamienna, Parkowa, Niepodległości, Widokowa, Św. Jana

- 12.01. – wtorek – Paderewskiego, Matejki, Czerwonego Krzyża, Bankowa,

- 13.01. – środa – Kościuszki, Witosa, Pułaskiego, Ofiar Katynia

- 14.01. – czwartek – Kochanowskiego

- 15.01. – piątek – Cicha i Promenada

- 16.01. – sobota – Sosnowa, Bukowa

- 18.01. – poniedziałek –Dębowa, Klonowa, Kasztanowa

- 19.01. – wtorek - Kalcytowa, Niecała, Fiołkowa, Granitowa

- 20.01. – środa – Chopina, Różana, Bazaltowa, Skalna,

- 21.01. – czwartek – Ametystowa, Kwarcowa, Agatowa, Jaśminowa

- 22.01. – piątek – Legnicka, Mickiewicza, Wyspiańskiego. Staffa, Sikorskiego

- 23.01. – sobota – Graniczna, Wieśnica, Żółkiewka

Dostarczone zostały również do parafian specjalne zaproszenia. Rodzina, która będzie chciała przyjąć kapłana w swoim domu, proszona jest o wypełnienie tego zaproszenia, a następnie wrzucenie go do skrzynki ustawionej w kościele, lub dostarczenie go do zakrystii lub na plebanię, albo poinformowanie telefonicznie. Prosimy, aby zaproszenia złożyć do 16 stycznia. Wizyta odbywać się będzie z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych. Plan wizyty duszpasterskiej na zaproszenie podamy w niedzielę 17 stycznia. Jeżeli z jakiś powodów zaproszenie nie dotarło do rodziny, można je zabrać z kościoła, są wyłożone na stolikach przy wyjściach.

Jutro 11 stycznia od 9.00 do 13.00 w salce parafialnej zbiórka krwi.

Gazety : Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się