Ogłoszenia duszpasterskie 17.01.2021

II Niedziela Zwykła

17 stycznia 2021 r.

Przeżywamy II Niedzielę Zwykłą w ciągu roku. Jutro rozpoczynamy w Kościele tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

W dalszym ciągu zapraszamy wszystkich parafian z poszczególnych ulic, na Eucharystię, która jest odprawiana za rodziny naszej parafii z racji wizyt kolędowych, które nie mogą się odbyć w tradycyjny sposób. Prosimy, aby rodziny przychodzące na Msze Święte przyniosły ze sobą wodę we własnych naczyniach, którą poświęcicie swoje domy. W czasie tych Mszy Świętych tak jak było zapowiadane, skierowane będzie okolicznościowe Słowo Boże i udzielone wszystkim rodzinom błogosławieństwo.

Plan wspólnej modlitwy na Mszy Świętej wieczornej w tym tygodniu jest następujący:

- 18.01. – poniedziałek –Dębowa, Klonowa, Kasztanowa

- 19.01. – wtorek - Kalcytowa, Niecała, Fiołkowa, Granitowa

- 20.01. – środa – Chopina, Różana, Bazaltowa, Skalna,

- 21.01. – czwartek – Ametystowa, Kwarcowa, Agatowa, Jaśminowa

- 22.01. – piątek – Legnicka, Mickiewicza, Wyspiańskiego. Staffa, Sikorskiego

- 23.01. – sobota – Graniczna, Wieśnica, Żółkiewka

Od jutra rozpoczniemy wizytę duszpasterską na zaproszenie. Z zachowaniem wymogów sanitarnych odwiedzimy parafian, od których otrzymaliśmy zaproszenie. Kolęda rozpoczynać się będzie o godzinie 15.30 a w sobotę od 11.00.

Plan jest następujący:

- 18.01. – poniedziałek – Kamienna, Parkowa, Widokowa, Niepodległości, Matejki, Czerwonego Krzyża

- 19.01. – wtorek - Bankowa, Paderewskiego, Różana, Jaśminowa, Skalna, Granitowa, Bazaltowa, Klonowa, Dębowa

- 20.01. – środa – Legnicka, Niecała, Mickiewicza, Wyspiańskiego, Agatowa, Fiołkowa

- 21.01. – czwartek – Kwarcowa. Kalcytowa, Kościuszki, Kochanowskiego

- 22.01. – piątek – Cicha, Promenada, Sosnowa

- 23.01. – sobota – Żółkiewka, Graniczna, Wieśnica

W poprzednią niedzielę zbieraliśmy ofiary na dalsze prace remontowe w naszej parafii. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Gazety : Gość Niedzielny, Niedziela,