Ogłoszenia duszpasterskie 7.02.2021

V Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie o godz. 12.00 zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca.
2. W środę 10.02. wspomnienie św. Scholastyki, po Mszy porannej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
3. W czwartek 11.02. przypada NMP z Lourdes. Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.30 wszystkich chorych i starszych parafian. W czasie tej Mszy będzie udzielony sakrament chorych. Prosimy o pomoc rodzinę lub sąsiadów w dotarciu chorym do kościoła.
4. W przyszłą niedzielę z racji II niedzieli miesiąca zbiórka ofiar na prace remontowe w naszym kościele. Koperty z nadrukiem są do zabrania przy każdym wyjściu z kościoła. W tych kopertach lub przez przelew na konto parafialne (numer konta jest na kopercie) możemy złożyć nasz dar na ten cel. Planowane są kolejne prace. Za wsparcie tych inwestycji składamy serdeczne Bóg zapłać.
5. Decyzją Biskupa Świdnickiego z dniem 1 lutego br. rezydentem w naszej parafii został ustanowiony Ks. Grzegorz Kupczyk. Witamy Księdza Grzegorza w naszej wspólnocie parafialnej i życzymy owocnej posługi.
6. Do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny,