Ogłoszenia duszpasterskie 14.03.2021

IV Niedziela Wielkiego Postu


1. Przeżywamy II Niedzielę miesiąca. Bóg zapłać za złożone ofiary na dalsze prace remontowe w naszej parafii.
2. Dzisiaj również rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Adam Woźniak. Plan rekolekcji jest następujący:
- dzisiaj na Mszach Świętych nauki ogólne dla wszystkich, z wyjątkiem Mszy o 10.30 w czasie której będzie nauka dla dzieci, również na tej Mszy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają książeczki.
- w poniedziałek Msza Święta o godzinie 9.00 i o 17.30 z nauką dla wszystkich. Po wieczornej Mszy Świętej nauka dla młodzieży, szczególnie zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania;
- we wtorek od 8.00 do 9.00 spowiedź, następnie o 9.00 Msza Święta z nauką rekolekcyjną, po południu spowiedź od 16.30 do 17.30 i wieczorna Msza Święta z nauką rekolekcyjną a po Mszy modlitwy przez wstawiennictwo naszej Patronki z racji 16 dnia miesiąca
3. W najbliższy piątek przeżywać będziemy uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msze Święte o godzinie 7.30 i 17.30. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to piątek dlatego zapraszamy normalnie na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, rano o godzinie 8.00, natomiast wieczorem wyjątkowo Droga Krzyżowa odbędzie się po Mszy wieczornej, połączona ona będzie z adoracja krzyża a także będzie ona w wykonaniu naszej starszej scholii parafialnej. Jest to obowiązkowa Droga krzyżowa dla młodzieży przygotowującej się od bierzmowania.
4. W sobotę 20 marca po Mszy Świętej porannej od 8.00 do 9.00 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu. Dzień wcześniej papież Franciszek zainauguruje Rok Rodziny, chcemy w łączności z całym Kościołem modlić za rodziny w ramach modlitwy 960 godzin dla rodzin.  
5. Zapowiedzi przedślubne :
- Michał WOŹNY, parafia tutejsza i Monika WITKOWICZ – parafia Goczałków
6. Do nabycia prasa katolicka a także Paschaliki w cenie 5 zł.