Ogłoszenia duszpasterskie 21.03.2021

V Niedziela Wielkiego Postu

 

1. Przeżywamy V niedzielę Wielkiego Postu, dzisiaj nabożeństwo Gorzkich Żali o godzinie 18.10. Ofiary zbierane w czasie nabożeństwa przeznaczone są na kwiaty do Bożego Grobu.

2. Codziennie o godz. 7.00 odmawiany jest Różaniec w kościele. W środę po Mszy porannej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 8.00 i 17.00.

3. W czwartek przeżywać będziemy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Wieczorna Msza Święta w intencji Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Natomiast po Mszy porannej i wieczornej będzie można włączyć się w to dzieło Duchowej Adopcji. Tego dnia również chcemy pamiętać w modlitwie o naszej diecezji oraz Księżach Biskupach z racji 17 rocznicy ustanowienia diecezji świdnickiej.

4. W przyszłą niedzielę Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Msze święte według stałego porządku, w czasie których poświęcimy palmy.

5. Zapraszamy na akcje zbiórki krwi jutro 22 marca 2021, do naszej salki parafialnej w godzinach od 9.00 do 13.00.

6. Zapowiedzi przedślubne :

- Michał WOŹNY, parafia tutejsza i Monika WITKOWICZ – parafia Goczałków

- Maricel TRUSCAN i Aleksandra GOŁDYN – Parafia Stanowice

7. Przypominamy o obowiązkowej dezynfekcji rąk przed wejściem do świątyni; zakrywanie ust i nosa maseczką oraz zachowywanie stosownego odstępu od siebie w czasie trwania Mszy Świętej i nabożeństw.

8. Do nabycia prasa katolicka oraz Paschaliki w cenie 5 zł.