Ogłoszenia duszpasterskie 11.04.2021

II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego, święto patronalne Caritasu. To również II niedziela miesiąca, dlatego Bóg zapłać za złożone ofiary na cele remontowe w naszej parafii. Dziękujemy również tym wszystkim, którzy czynią to poprzez przelew bankowy. O godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia, podczas której odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Przypominamy, że na terytorium Polski jest codzienna możliwość uzyskania odpustu zupełnego za pobożne odmówienie koronki do Bożego Miłosierdzia w kościele lub kaplicy.

W piątek 16 kwietnia Msza Święta wieczorna przez wstawiennictwo naszej patronki Matki Bożej Szkaplerznej.

W czwartek 15 kwietnia na godzinę 18.00 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej na próbę do Kościoła.

W sprawach kancelaryjnych prosimy zgłaszać się po każdej Mszy Świętej w tygodniu.

Ze względu na nowe obostrzenia w kościele w czasie Mszy Świętej i nabożeństw może przebywać 75 osób; bardzo prosimy o stosowanie się do wszystkich zaleceń - zakładać maseczki, dezynfekować ręce a także prosimy zajmować miejsca w świątyni w oznaczonych miejscach, aby zachować dystans.

Do nabycia: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się