Ogłoszenia duszpasterskie 4.07.2021

XIV Niedziela zwykła

 

Przeżywamy I Niedzielę miesiąca, dlatego po każdej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Dzisiaj po sumie o godz. 12.00 zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca.

Rozpoczęły się wakacje. W związku z tym przypominamy, że Msze Święte odprawiane są od poniedziałku do czwartku o godzinie 7.30, natomiast w piątek i sobotę wieczorem. W niedziele w czasie wakacji plan Mszy Świętych bez zmian.

W tym tygodniu :

- we wtorek Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

- w czwartek Św. Jana z Dukli

- w przyszłą niedzielę z racji II niedzieli miesiąca zbiórka ofiar na prace remontowe w naszym kościele. Koperty z nadrukiem są wystawione przy wyjściu z kościoła. W tych kopertach lub przez przelew bankowy możemy złożyć naszą ofiarę na ten cel.

4. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna będzie w piątek od 15.30 do 16.30.

5. W dniach 23 – 28 sierpnia organizowana jest pielgrzymka na Mazury i do Torunia. Koszt udziału od osoby wynosi 720 zł. Szczegółowy program podany jest w gablocie. Przy zapisie zbowiązuje zadatek w wysokości 100 zł. W koszt pielgrzymki wliczono przejazd, zakwaterowanie, wyżywienie, przewodnika, bilety wstępu, rejs statkiem.

6. W najbliższą środę 7 lipca przy Parafii ustawiony zostanie ambulans diagnostyczny w godzinach od 12.00 do 12.45 w którym będzie można skorzystać z badań. Więcej szczegółów na plakacie i ulotkach.

7. Zapowiedzi przedślubne :

- Daniel Maciejewski, parafia tutejsza i Angelina Rymarczyk, parafia tutejsza

- Rafał Domański, parafia tutejsza i Zuzanna Sitarek – parafia Piotra i Pawła w Strzegomiu

- Michał Kulaszewicz – parafia Stanowice i Angelika Skalik – parafia tutejsza

- Łukasz Nieródkiewicz i Klaudia Gawryszewska – parafia Witoszów Dolny

- Wojciech Król – parafia Hannover – Monika Tyrolska – parafia Piotra i Pawła w Strzegomiu

8. Gazety : Gość Niedzielny, Niedziela,