Ogłoszenia duszpasterskie 25.09.2022

 1. Dzisiaj przeżywamy ostatnią niedzielę miesiąca września i już w tym tygodniu w sobotę rozpocznie się różańcowy miesiąc październik.

 2. Przeżywany jest dzisiaj Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

 3. Dzisiaj też po Mszach św. nasza parafialna schola sprzedawać będzie ciasto . Dochód przeznaczony będzie na dalszą działalność scholi.

 4. W październiku różaniec pół godziny przed wieczorną Mszą św.

 5. W tym tygodniu wspominać będziemy: we wtorek św. Wincentego a Paulo prez., w środę św. Wacława męczennika, w czwartek Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, piątek św. Hieronima a w sobotę św. Teresę od Dzieciątka Jezus dz. i dK.

 6. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów.

 7. W środę po porannej Mszy św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

 8. 01 października przypada I sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP, które rozpocznie się różańcem o godz. 6.50 potem medytacja i Msza św.

 9. Za tydzień I niedziela miesiąca, po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu, po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

 10. Od pierwszej niedzieli października czyli za tydzień Msza św. o godz. 10.30 będzie Mszą szkolną dla dzieci i młodzieży.

 11. Do nabycia prasa katolicka: Niedziela z Dodatkiem w cenie 10 PLN, Gość Niedzielny, dla dzieci Mały Gość oraz Biuletyn Parafialny.