Ogłoszenia duszpasterskie 6.03.2016

IV Niedziela Wielkiego Postu
6 marca 2016 r.


1.Dzisiaj I niedziela miesiąca – po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie o godz. 12.00 zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca. O godz. 18.00 nabożeństwo Gorzkich Żali, w czasie których zbierana jest taca na kwiaty do Bożego Grobu.
2.W środę po mszy porannej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W piątek po mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego. Przeżywamy Wielki Post – Droga Krzyżowa w piątek o godz. 9.30 i 17.00.
3.12 marca (sobota) o godz. 18.00 spotkanie wolontariuszy Światowych Dni Młodych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. 13 marca (niedziela) wolontariusze ŚDM będą sprzedawać różne gadżety związane ze ŚDM oraz świąteczne ciasto. Zachęcamy wszystkich do wsparcia tej akcji młodzieży naszej parafii. Dochód przeznaczony będzie na dofinansowanie wyjazdu do Krakowa, na spotkanie z papieżem i młodzieżą całego świata, naszej młodzieży.
4.W przyszłą niedzielę z racji II niedzieli miesiąca zbiórka ofiar na dalsze prace remontowe w naszym kościele. Koperty są do wzięcia przy każdym wyjściu z kościoła. Zbieramy na organy  w naszym kościele, na dalszy wystrój balkonów i Drogę Krzyżową. Możemy stać się fundatorami poszczególnych kwater z Apostołami – jedna kwatera to koszt 6 tys. zł. Chętnych do ufundowania prosimy o kontakt z Ks. Proboszczem.
5.Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Rzymu z okazji Roku Miłosierdzia. Opiekunem pielgrzymki będzie Ks. Sebastian. Koszt : 250 Euro + 500 zł. Termin : 30.03. – 6.04. (7 dni). W cenie przejazd, noclegi, śniadania, obiadokolacje i przewodnik.  Zapisy w zakrystii i w kancelarii.
6.Zapowiedzi przedślubne :
   - Kamil ŻYŁKA, zam. Żółkiewka 1 i Barbara STUCZYŃSKA, zam. Sępów k/Złotoryi
7.Gazety : Gość Niedzielny (Jak otrzymać 500 zł na dziecko. Pytania i odpowiedzi), Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Miłujcie się, L’Osservatore Romano. Paschaliki – świece Caritas na Wielkanoc po 5 zł.