Ogłoszenia duszpasterskie 15.01.2023

1. Dzisiaj przeżywamy drugą niedzielę w ciągu roku.

2. W tym tygodniu przypada: we wtorek św. Antoniego opata, w środę początek ekumenicznego Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan, w czwartek św. Józefa Sebastiana Pelczara bpa., w piątek św. Fabiana pap. i m., oraz św. Sebastiana m., w sobotę św. Agnieszki dz. i m., - Dzień Babci a w następną niedzielę Dzień Dziadka. Szczególnie pamiętajmy w tych dniach w naszych modlitwach o Babciach i Dziadkach.

3. W dalszym ciągu trwa wizyta duszpasterska w domach naszych parafian. Kolęda rozpoczyna się w tygodniu o godz. 15.30, w soboty o godz. 12.00.

4. Wizyta duszpasterska to jedna z form naszej – duszpasterzy służby, polegająca na wspólnej z kapłanem modlitwie, poświęceniu mieszkania lub domu oraz pobłogosławieniu mieszkańców. Kolęda ma charakter dobrowolny i jeśli ktoś nie ma takiego życzenia niech nie otwiera drzwi.

5. W czasie trwania kolędy nie będą sprawowane w tygodniu oprócz sobót Msze św. wieczorne oraz nie będzie czynna kancelaria parafialna. Wszelkie sprawy kancelaryjne proszę zgłaszać po porannej Mszy św.

 

6. Zachęcamy, by sięgnąć po prasę katolicką.