Ogłoszenia duszpasterskie 12 listopada 2023 r.

1. Dzisiaj II niedziela miesiąca, modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów naszej świątyni.

2. Dzisiaj w Kościele w Polsce Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Modlitwą i ofiarami wspieramy cierpiących chrześcijan. Przy wyjściu są wyłożone specjalne ulotki. 

3. Jutro ostatnie wypominki o 16.45. Wyczytując imiona naszych zmarłych będziemy modlić się na różańcu za zmarłych, których rodziny mieszkają: ul. Legnicka, Czerwonego Krzyża, Jana Matejki, Witosa, Pułaskiego, ulice z poza parafii, bez adresu i dodane później. 

4. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski, w piątek św. Elżbietę Węgierską zakon. A w sobotę bł. Karolinę Kózkównę męcz. 

5. Informujemy, że od 13.XI czyli od jutra będzie można zamawiać intencje mszalne na rok 2024. Jeśli ktoś chce zarezerwować kilka Mszy św. prosimy o zgłaszanie się do kancelarii. Prosimy o rozważne podejście do tej kwestii. Niektórzy rezerwują sobie Msze św. a potem się nie zgłaszają lub nie podają intencji i stypendium.

6. 19.11.2023 w następną niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się sprzedaż ciasta z którego dochód przeznaczony będzie na leczenie 3- letniej Marcelinki Andreasik ze Strzegomia, która zmaga się z guzem mózgu.

7. W Świebodzicach 25.11.2023 organizowany jest diecezjalny Dzień Młodych a 26.11.2023 organizowany jest XI formacyjny dzień skupienia dla dorosłych. Zapraszamy.

8. Do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.