Boże Narodzenie 2020

W czwartek 24.12. Wigilia Bożego Narodzenia Msza święta o godzinie 9.00 rano. Natomiast wieczorem gromadzimy się w gronie rodziny na przeżywaniu Wigilii Bożego Narodzenia. Jest to święto, które celebrujemy w naszych domach. Pamiętajmy o poszczególnych elementach tej wieczerzy : czytanie Pisma św., modlitwa, kolęda, życzenia. W nocy gromadzimy się na Pasterce o godz. 22.00 i 24.00 w naszym kościele. Ze względu na panujące obostrzenia prosimy, aby korzystać z balkonów, a także jak będzie nadmiar wiernych prosimy wtedy pozostać przed drzwiami głównymi.
25. grudnia - Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. według porządku świątecznego: 9.00 (nie ma mszy o 7.30), 10.30, 12.00 i 18.30.
26. grudnia - II Dzień Narodzenia Pańskiego, święto św. Szczepana, Pierwszego Męczennika. Msze św. według porządku niedzielnego. Taca tradycyjnie przeznaczona jest na utrzymanie uczelni katolickich w Polsce.
Pragniemy przypomnieć i prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego, które obowiązują nas podczas przebywania w kościele (zarówno podczas Mszy Świętej jak i nabożeństw). Prosimy zakładać maseczki,  dezynfekować ręce oraz zachowywać stosowny odstęp. Prosimy również zajmować miejsca na balkonach.