Ogłoszenia duszpasterskie 6.01.2019

Uroczystość Objawienia Pańskiego

Dzisiaj po każdej mszy św. poświecenie kredy, kadzidła i wody. Kreda i kadzidło jest w woreczkach, które można zabrać do domu, a na wodę potrzebne jest naczynie. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na wsparcie pracy misyjnej polskich misjonarzy na całym świecie. Po sumie o godz. 12.00 Orszak Trzech Króli, który przejdzie ulicami miasta do hali OSiR przy ul. Mickiewicza. Tam Jasełka, kolędowanie i ciepły poczęstunek.

Trwa Kolęda – wizyta duszpasterska w naszych domach. Plan Kolędy na ten tydzień :

- poniedziałek 7.01. – ul. Ofiar Katynia, Witosa i Kościuszki 1 – 7

- wtorek 8.01. – ul. Kościuszki 8 – 25

- środa 9.01. – ul. Kościuszki 26 – 36 i ul. Pułaskiego

- czwartek 10.01. – ul. Kościuszki 36 A – 57

- piątek 11.01. – ul. Kochanowskiego 3 – 23

- sobota 12.01. – ul. Kochanowskiego 25 – 51

Kolęda rozpoczyna się o godz. 15.30 (sobota godz. 12.00). Dzień wcześniej ministranci powiadamiają o wizycie Księdza. Dzieci mają mieć zeszyty z katechezy i obrazki z Różańca i Rorat. Ofiarę na kościół możemy złożyć księdzu w podpisanej kopercie.

Msze św. w dni powszednie są o godz. 9.00 i 17.30. Okazja do spowiedzi 15 minut przed mszą. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 15.00 do 17.00. Różaniec odmawiany jest wspólnie w kościele codziennie o godz. 8.30. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po mszy porannej o 9.00. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek po mszy wieczornej o 17.30.

W przyszłą niedzielę uroczystość Chrztu Pańskiego. II niedziela miesiąca. Zbiórka ofiar na dalsze prace remontowe w naszym kościele. Koperty z nadrukiem są do zabrania przy każdym wyjściu z kościoła.

Rada parafialna zaprasza na kolejny Bal Karnawałowy w restauracji Stragona. Bal odbędzie się 23.02. (sobota) od godz. 20.00. Do tańca przygrywać będzie zespół „Tacy sami” z Bolkowic. Koszt : 300 zł od pary. Zapisy w zakrystii. Dochód z Balu przeznaczony będzie na prace remontowe w naszym kościele.

Gazety : Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Miłujcie się