Ogłoszenia duszpasterskie 19.05.2019

V Niedziela Wielkanocy

19 maja 2019 r.

Dzisiaj w naszej parafii uroczystość I Komunii św. na mszy o godz. 12.00. O godz. 17.00 nabożeństwo dla dzieci i rozdanie obrazków komunijnych. Przez cały tydzień zapraszamy dzieci komunijne w strojach liturgicznych na „Biały Tydzień” : o godz. 17.00 majówka i msza św. Dzisiaj o godz. 18.00 nabożeństwo majowe.

We wtorek 21.05. św. Jana Nepomucena, prez. i męcz. O godz. 18.00 próba dla dzieci rocznicowych z klasy IV SP nr 2.

W środę po mszy porannej o godz. 9.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W piątek 24.05. NMP Wspomożycielki Wiernych. W czasie nabożeństwa majowego o godz. 17.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W sobotę 25.05. o godz. 9.30 spowiedź dla dzieci rocznicowych z klas IV SP nr 2, dla ich rodziców i rodziny.

W przyszłą niedzielę 26.05. o godz. 10.30 uroczystość Rocznicy I Komunii św. O godz. 12.00 zapraszamy do świętowania jubileuszy i rocznic małżeńskich naszych parafian. Zaproszenia zostały wysłane prosimy o potwierdzenie swojej obecności w zakrystii po mszy św. lub w kancelarii parafialnej. Jubilaci będą mieć przygotowane miejsce na parterze według ilości przeżytych lat w małżeństwie. Rodzinę i gości zapraszamy na piętro kościoła. Wszyscy jubilaci otrzymają pamiątkowe dyplomy za wytrwałość w przysiędze małżeńskiej.

W poprzednią niedzielę w ramach comiesięcznej zbiórki ofiar na remonty w naszym kościele zebraliśmy kwotę 5120 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Jutro w poniedziałek o godz. 19.00 na plebani zebranie naszej Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków tej Rady do przyjścia.

Zapraszamy na pielgrzymki organizowane przez naszą parafię : na Bałkany 12 dniowa 24.06. – 5.07. Koszt : 500 Euro + 800 zł. Druga do Częstochowy na 1.06. (sobota) na zjazd kół Żywego Różańca. Wyjazd o 5.00 spod kościoła, a powrót ok. godz. 20.00. Koszt : 60 zł. Zapisy chętnych w zakrystii po mszy św.

Gazety : Gość Niedzielny (min. Po co Pan Bóg stworzył człowieka ?), Niedziela, Mały Gość Niedzielny (min. obrazek z Matką Bożą do pokolorowania), Ola i Jaś, Miłujcie się