Ogłoszenia duszpasterskie 9.02.2020

V Niedziela zwykła

1. Dzisiaj II niedziela miesiąca – Bóg zapłać za złożone ofiary na dalsze prace remontowe w naszym kościele.

2. W tym tygodniu :

- we wtorek 11.02. NMP z Lourdes. Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na mszę św. o godz. 9.00 wszystkich chorych i starszych parafian. W czasie tej mszy będzie udzielony sakrament chorych. Prosimy o pomoc rodzinę lub sąsiadów w dotarciu chorym do kościoła.

- w środę po mszy porannej o godz. 9.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

- w piątek 14.02. święto św. Cyryla i Metodego Patronów Europy. Po mszy wieczornej o godz. 17.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

3. Wszystkich zapisanych na Bal Parafialny, który odbędzie się w przyszłą sobotę 15.02. w restauracji „Stragona”, prosimy o wpłatę należności. Wpisani na listę rezerwową czekają na wolne miejsce. Prosimy naszych parafian o fanty na loterię w czasie Balu. Mile widziane usługi (fryzjerskie, kosmetyczne, rehabilitacyjne) lub prezenty w formie suwenirów.

4. Pielgrzymka do Lwowa. Termin : 30.04. – 3.05. 2020 r., koszt : 600 zł. Zapisy w zakrystii.

5. Gazety : Gość Niedzielny (Skąd wzięła się praktyka Mszy św. gregoriańskich i dlaczego powinno ich być trzydzieści), Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Miłujcie się