Ogłoszenia duszpasterskie 28.06.2020

XIII Niedziela zwykła

Jutro 29.06. uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 9.00 i 17.30. O godz. 17.00 w Bazylice strzegomskiej msza odpustowa i bierzmowanie młodzieży.

We wtorek 30.06. zapraszamy na ostanie w tym roku nabożeństwo do NSPJ.

W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc lipiec. Przypominamy, że miesiącu lipcu a także w sierpniu, Msze Święte tylko wieczorne o godzinie 17.30. W sobotę i niedzielę Msze wieczorne o 18.30.

W czwartek 2 lipca z racji I czwartku miesiąca od godz.16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Wieczernika MB Królowej Pokoju.

W piątek święto Św. Tomasza Apostoła a także I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi będzie od godziny 16.30. O 17.00 nabożeństwo pierwszopiętrowe z Litanią do NSPJ i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W sobotę 4 lipca - I sobota miesiąca – Msza wynagradzająca wieczorem o godzinie 18.30

Za tydzień I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu

Przypominamy, o zaproszeniu Księdza Biskupa Marka na Eucharystię, która będzie sprawowana w katedrze świdnickiej w sobotę, 4 lipca br. r. o godz. 12.00. Tego dnia stańmy razem u boku Pierwszego Biskupa diecezji świdnickiej Ignacego Deca, aby we wspólnotowej modlitwie podziękować Panu Bogu za dar dobrego pasterza i prosić o Boże błogosławieństwo na dalsze lata jego życia i biskupiego posługiwania wśród nas.

Zapowiedzi przedślubne :

- Zenon Bigosiński, parafia tutejsza i Ewa Faworyk, parafia Wałbrzych