Ogłoszenia duszpasterskie 27.03.2022

IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE. Witamy wśród nas ojca Sylwestra CABAŁĘ – redemptorystę z Barda. Rekolekcje potrwają do środy, wtedy będzie dzień spowiedzi. Spowiedź rano od 8.30 do 9.00 i popołudniu od 16.30 do 17.30. Dzisiaj nauki na każdej Mszy Świętej. W poniedziałek, wtorek i środę dla dorosłych do wyboru Msza z nauką o 7.30 i 17.30. W poniedziałek zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się I Komunii Świętej oraz rodziców kandydatów do bierzmowania na obowiązkową naukę stanową – nauka rozpocznie się o godzinie 18.30.  Młodzież i dzieci z naszych szkół będą miały nauki do południa według ustalonego planu. Zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa w rekolekcjach. Plan rekolekcji jest wywieszony w gablocie. Dzisiaj o godz. 18.00 Gorzkie Żale.

2. W piątek Droga Krzyżowa godz. 8.00 i 17.00. Z racji przypadającego I piątku miesiąca przed południem odwiedzimy chorych z Komunią Świętą. O 17.30 Msza pierwszopiątkowa a po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego.

3. W przyszłą niedzielę z racji I Niedzieli miesiąca po każdej Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie o godz. 12.00 zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca.

4. Serdecznie zapraszamy do oglądania wystawy związanej z Cudami Eucharystycznymi, które wydarzyły się na przestrzeni wielu lat w różnych miejscach świata. Jednocześnie przy tej okazji możemy złożyć naszą ofiarę, która zostanie przeznaczona na wsparcie wyjazdu młodzieży z naszej diecezji na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony.

5. Do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny