Ogłoszenia duszpasterskie 27.08.2017

XXI Niedziela zwykła

 

1.W tym tygodniu :

- w poniedziałek 28.08. św. Augustyna , bpa i dK.

- we wtorek 29.08. Męczeństwo św. Jana Chrzciciela

- w środę po mszy Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

- w piątek 1.09. wracamy do porządku mszy św. sprzed wakacji : w dni powszednie o 9.00 i 17.30 (sobota 18.30). W tym dniu jest I piątek miesiąca – do południa odwiedzimy chorych z Komunią św. Od godz. 16.30 okazja do spowiedzi, szczególnie dla dzieci i młodzieży, którzy w poniedziałek rozpoczną nowy rok szkolny. O 17.00 nabożeństwo do NSPJ i koronka do Miłosierdzia Bożego. O 17.30 msza pierwszo piątkowa.

- w sobotę 2.09. o 9.00 msza wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP z racji I soboty miesiąca. O godz. 15.00 msza św. w Wieśnicy przy krzyżu. Będzie to msza Dożynek Parafialnych, które będą organizowane po raz pierwszy przez mieszkańców naszych wiosek : Żółkiewki, Granicznej i Wieśnicy. Zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa.

2.W piątek o godz. 18.15 w naszym kościele koncert w ramach Letniej Akademii Muzycznej w Morawie. Uczestnicy warsztatów to młodzi muzycy z Polski, Niemiec i Ukrainy. Pod kierownictwem artystycznym p. Zoi Nevgodovskiej z Hochschule fur Musik w Berlinie młodzi artyści zagrają utwory Vivaldiego, Bacha i Mendelssohna. Młodzież wystąpi również z koncertem w Zamku Książ.

3.Stowarzyszenie Transport i Ekologia na Rzecz Strzegomia zaprasza na Piknik Rodzinny w sobotę 2.09. od godz. 14.00 do 18.00 na placu przy hali OSiR. W programie : mobilne miasteczko ruchu drogowego, pokazy akcji ratunkowych, prezentacja aut ciężarowych, grochówka i wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy do udziału.

4.Zapowiedzi przedślubne :

- Michał MILEWICZ, zam. S-m, Promenada 2/6 i Malwina ŚWIERZ, zam. S-m, Jaśminowa 16

5.Gazety : Gość Niedzielny (dodatkowo płyta DVD z filmem „Misja”), Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Miłujcie się