Ogłoszenia duszpasterskie 19.08.2018

- jutro, w poniedziałek 20.08. św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

- we wtorek 21.08. św. Piusa X, papieża

- w środę 22.08. NMP Królowej, po mszy Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

- w piątek 24.08. święto św. Bartłomieja, Apostoła, po mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego

- w przyszłą niedzielę 26.08. uroczystość NMP Częstochowskiej

2. We wtorek 21.08. kolejna Akcja Krwiodawstwa w naszym Domu Parafialnym. Zapraszamy wszystkich chętnych do podzielenia się tym najcenniejszym darem jakim jest krew od godz. 9.00 do 13.00.

3. W poprzednią niedzielę zebraliśmy na dalsze prace remontowe kwotę 3 560 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

4. 1 września (sobota) o godz. 16.00 rozpoczną się organizowane po raz drugi Dożynki Parafialne. Dotyczą one mieszkańców naszych wiosek : Granicznej, Wieśnicy i Żółkiewki

oraz tych mieszkańców Strzegomia, którzy uprawiają pole albo ogródek działkowy. Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich chętnych do Granicznej w sobotę 1.09. o godz.

16.00 msza św. przy krzyżu i stamtąd przejście z wieńcami na boisko, gdzie mieszkańcy przygotowują poczęstunek i zabawę dla dorosłych i dzieci.

5. Gazety : Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Miłujcie się