Ogłoszenia duszpasterskie 9.10.2016

XXVIII Niedziela zwykła

Dzisiaj II niedziela miesiąca – Bóg zapłać za złożone ofiary na dalsze prace remontowe w naszym kościele. Dzisiaj Niedziela Papieska po mszy do puszek możemy złożyć ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia – stypendia dla młodych aczkolwiek ubogich ludzi, którzy pragną się kształcić.

Dzisiaj o godz. 18.00 nabożeństwo różańcowe. Codziennie modlimy się wspólnie na różańcu dwukrotnie : rano o 8.30 i o 17.00 (sobota i niedziela o 18.00) jest nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy do udziału – dzieci za uczestnictwo otrzymują obrazki.

W środę po mszy o 9.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W czwartek wspominamy bł. Honorata Koźmińskiego, a w piątek po wieczornej mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego. W sobotę 15.10. wspominamy św. Teresę od Jezusa dz. i dK.

Zbliżają się dni pamięci o zmarłych. Od dzisiaj wystawione są kartki wypominkowe przy każdym wyjściu z kościoła. Na tych kartkach wpisujemy imiona naszych zmarłych. Prosimy o czytelne wypełnienie wypominek. Proszę wpisać też ulicę naszego zamieszkania. W listopadzie będziemy zapraszać do wspólnej modlitwy wypominkowej z poszczególnych ulic naszej parafii. Wypominki można złożyć do skrzynki przed prezbiterium.

Gazety : Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Miłujcie się