Ogłoszenia duszpasterskie 30.09.2018

XXVI Niedziela zwykła

 

1. Dzisiaj ostatni dzień miesiąca września. Od jutra rozpoczniemy miesiąc październik – miesiąc różańcowy. Różaniec będzie odmawiany w kościele 2 razy dziennie : rano o 8.30 prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca w naszej parafii i popołudniu o godz. 17.00 (sobota i niedziela godz. 18.00) nabożeństwo różańcowe na którym modlić się będą dzieci i młodzież. Dzieci będą zbierać obrazki z każdego nabożeństwa. Kto nazbiera najwięcej może liczyć na nagrodę na koniec października. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

1. W tym tygodniu :

- w poniedziałek 1.10. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła

- we wtorek 2.10. św. Aniołów Stróżów

- w środę po mszy porannej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

- w czwartek 4.10. św. Franciszka z Asyżu. I czwartek miesiąca – od 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Wieczernika Królowej Pokoju. O 17.00 nabożeństwo różańcowe i o 17.30 msza św. o powołania kapłańskie i zakonne.

- w piątek 5.10. św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. I Piątek miesiąca – przed południem odwiedziny chorych z Komunią św. Od 16.30 okazja do spowiedzi, o 17.00 nabożeństwo różańcowe i litania do NSPJ. O 17.30 msza pierwszo piątkowa.

- w sobotę z racji I soboty miesiąca o godz. 9.00 msza wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.

- w przyszłą niedzielę z okazji I niedzieli miesiąca po sumie o godz. 12.00 zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca.

3. W przyszłą sobotę 6.10. w Bardzie Śl. odbędzie się coroczny zjazd wspólnot Żywego

Różańca z naszej świdnickiej diecezji. Organizowany jest wyjazd z naszego strzegomskiego

dekanatu na to spotkanie. Przewidziane jest również zwiedzanie Kłodzka w drodze

powrotnej. Koszt 45 zł. Zapisy w zakrystii po mszy św.

4. Gazety : Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny (dodatek różaniec), Ola i Jaś, Miłujcie się, L’osservatore Romano