Ogłoszenia duszpasterskie 26.09.2021

XXVI Niedziela zwykła

1. W tym tygodniu wspominamy: 

- w poniedziałek św. Wincentego a Paulo

- we wtorek Świętego Wacława – męczennika  

- w środę święto - Św. Archaniołów Michała. Gabriela i Rafała 

- w czwartek św. Hieronima, prezbitera i dK.

- w piątek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i dK. 

W tym dniu rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe, które będziemy odprawiać przez cały miesiąc październik. Różaniec będziemy odmawiać dwa razy dziennie : rano o godz. 7.00, który prowadzi wspólnota Żywego Różańca i o 17.00 (sobota i niedziela o 18.00) z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Dzieci za uczestnictwo w Różańcu otrzymywać będą obrazki. Dla najwytrwalszych będą nagrody na koniec miesiąca. Nabożeństwa różańcowe obowiązkowe dla dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej oraz dla kandydatów do bierzmowania.

2. W piątek 1.10. - I piątek miesiąca. Po Mszy porannej odwiedziny chorych z Komunią św.  Od godz. 16.30 okazja do spowiedzi. O 17.00 Różaniec, Litania do NSPJ i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Następnie Msza pierwszopiątkowa.

3. W przyszłą niedzielę z racji I Niedzieli Miesiąca po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu z wyjątkiem Mszy o 18.30, ponieważ o 18.00 będzie różaniec,  po Sumie o godz. 12.00 zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca.

4. Pragniemy poinformować, że Pierwsza Komunia Święta odbędzie się 8 maja 2022 roku o godzinie 12.00, natomiast Rocznica I Komunii Świętej odbędzie się tydzień później 16 maja również o godzinie 12.00. 

5. Zapowiedzi przedślubne:

-Krzysztof Białowski i Kamila Chodkowska – parafia tutejsza 

6. Gazety : Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny (dodatek podkładka pod kubek)